Muuseumis toimub autorituur Raul Meelega

02/01/2019

Tagasi

Pühapäeval 6. jaanuaril kell 15.00 ootab Pärnu muuseum kõiki kunstihuvilisi näitusele “GRAND CONCERT”, kus autorituuri viib läbi kunstnik Raul Meel.

GRAND CONCERT“ on EV100 juubelile pühendatud kunstinäitus Raul Meele rahvust ja identiteeti käsitlevast loomingust 1973-2018. Näitusel väljas valik Raul Meele uuemat graafilist loomingut aga ka rahvusliku sõnumiga graafikat, millest enamikku saatsid nõukogude perioodil skandaalid ja keelud. Lisaks on välja pandud valik Raul Meele raamatukunsti, millega Meel alustas 1970ndatel ja millega ta tegeleb aktiivselt tänase päevani. 46 eksponeeritud teost on kõik loetavad ja sirvitavad.

Näituse valmimist toetasid Riigikantselei EV100 korraldustoimkond, SA Kaasaegse Kunsti Eesti Keskus, Eesti Kultuurkapital ja Pärnu Linn. Teavitustegevuste läbiviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital.

Tuuril osalemine toimub näitusepiletiga.

Pühapäeval on viimane võimalus vaadata näitust “GRAND CONCERT”, sest alates esmaspäevast hakatakse muuseumis ette valmistama uut näitust pärnakate lapsepõlvelugudest.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background