Mõjukad Eesti ja Bahreini naised ühendasid jõud

11/02/2019

Tagasi

MTÜ Eluliin, Rahvusvahelise Politseiassotsiatsiooni (IPA) Eesti osakond ja Luxton Invest ühendasid omavahel jõud, et julgustada naisi võtma ühiskonnas jõulisem positsioon ning tuua esile naiste mõju nii ettevõtluses kui ka riigisektoris.
Koostöö tulemusena saabuvad märtsi keskpaigas Tallinnasse naised ja mehed Eestist Bahreinini, et jõuda sümpoosioni käigus uute loovate lahendusteni, mis aitaks naistel üle saada isikliku potentsiaali realiseerimise ees olevatest sisemistest ja välistest takistustest.
Järgmisel kuul toimuvat sümpoosioni korraldavad väikeettevõtja Kersti Toots, MTÜ Eluliini juhatuse liige Eda Mölder ja IPA Eesti osakonna juhatuse liige Maret Tamra, kes külastasid 2018. aastal Pärsia lahes asuvat Bahreini saareriiki.
Kersti Tootsi sõnul avaldas talle sügavat muljet Bahreini tegusate naiste roll ühiskonnas, millest tulenevalt tekkis koos Eda Mölderi ja Maret Tamraga idee luua ühine arutelukoht, millega julgustada naisi oma unistusi ellu viima.
Eda Mölder sõnas, et Eluliini sooviks on abistada IWA (International Women`s Assistance) keskuse kaudu erinevatest kultuuridest pärit naisi.
Sümpoosioni idee ellukutsuja Maret Tamra lausus, et IPA Eesti osakonna eesmärgiks on arendada rahvusvahelisi kultuurisidemeid, inimeste- ja rahvastevahelist sõprust ning kindlustada rahu püsimist.
14.–16. märtsini toimuv sümpoosion “Naised igast ilmakaarest” keskendub kolmele peamisele teemale: “Naised erinevates usundites”, “Naise elu kriisid ja naise elu kriisikolletes” ning “Naised ärimaailmas ettevõtjate ja tippjuhtidena”. Sümpoosionil astuvad üles ligi 20 mõjukat esinejat Eestist ja välisriikidest.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background