Merike Teppan-Kolk pälvis C. R. Jakobsoni stipendiumi

24/07/2019

Tagasi

Sindi muusikakooli pikaaegne direktor Merike Teppan-Kolk pälvis C. R. Jakobsoni stipendiumi. Stipendiumite konkurss on ellu kutsutud Pärnumaa aasta tunnustatuma põllumehe ning haridus- ja kultuuritegelase väljaselgitamiseks.
21 aastat Sindi muusikakooli direktorina töötanud Merike Teppan-Kolk on silma paistnud karismaatilise liidri ja eestvedajana, suurepärase korraldaja ja meeskonnatöötajana, kes teeb oma tööd suure armastuse ja pühendumusega. Ta on tunnustatud pärimusmuusika traditsioonide hoidja ja edasikandja. Merikese kireks on mängida klassikalist ja folkviiulit. Oma suurt kirge, viiulimängu annab ta koolijuhtimise kõrvalt edasi ka õpilastele, õpetades muusikakoolis viiuli eriala. Lisaks sellele on Merike osalenud Tori valla noorsootöö koostöögrupi töös, kus ta on välja töötanud kaks innovaatilist koostööalgatust: „Soundworld” ja „IT-labor”.
Merike juhib ka Tori rahvamaja juurde kuuluvat Selja lauluseltsingut ja seda juba 20 aastat. Merike on andnud suure panuse valla kultuurisündmuste korraldamisse ning käesoleva aasta suursündmustel Tule tulemisel ja Tori kihelkonna laulu- ja tantsupeol.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background