Linnaorkestri juubelihooaeg jätkub virtuoosidega

30/10/2018

Tagasi

Pärnu Linnaorkester jätkab juubelihooajale kohaselt, pakkudes oma publikule vaid parimaid emotsioone ja muusikalisi elamusi.
31.oktoobril Pärnu kontserdimajas ja 1.novembril Vanemuise kontserdimajas liituvad orkestriga laval tõelised virtuoosid – pianist Kalle Randalu ja dirigent Risto Joost. Tegemist saab olema harukordse võimalusega näha esinemas kahte oma ala tippu, kes pühenduvad muusika esitamisele kogu oma hingega.
Kalle Randalu on rahvusvaheliselt tuntud pianist, kes on andnud kontserte mitmetes olulistes muusikakeskustes ja musitseerinud paljude tuntud orkestritega. Maestro repertuaaris on üle 50 klaverikontserdi, ta on salvestanud muusikat enam kui 13 LP ja 40 CD jaoks.
Risto Joost on tunnustatud dirigent, kes ühtaegu tegev nii ooperi- kui kontserdilavadel ja kes on juhatanud rahvusvaheliselt tunnustatud orkestreid ning seisnud dirigendina mitmete kõrgelt hinnatud kooride ees.
Pärnu Linnaorkestri “Õhtu virtuoosidega” kontserdil kõlab kolme armastatud saksa helilooja – Carl Philippe Emmanuel Bachi, Ludwig van Beethoveni ja Johannes Brahmsi looming.
Kalle Randalu sõnul on tema poolt esitusele tulev Beethoveni 5.klaverikontsert üks uhkeimad ja kauneimaid klaverikontserte, mis eales kirjutatud.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background