Laupäeval saab Vändras tutvuda politseinike ja päästjate tööga

09/08/2019

Tagasi

Sel laupäeval, 10. augustil toimub Vändra pargis suur perepäev, kus saab tutvuda politseinike ja päästjate tööga, kuid ka palju muu põnevaga.
Üritust korraldava Pärnu piirkonnapolitseiniku Janek Saharenko sõnul on ettevõtmise üks eesmärk tutvustada inimestele nii politseinike, päästjate kui ka teiste ametkondade mitmekülgset tööd.
Esmakordselt pannakse püsti politsei „sündmustuba”, kus saab proovile panna oma oskused politseinikuna, aga välja uurida ka seda, kuidas käituda sündmuskohal.
Päeva jooksul saab muuhulgas näha nii PPA lennusalga kui ka kaitseväe helikopterit, politsei- ja vetelpäästekoeri, politseimuuseumi väljapanekut ja tutvuda vabatahtlike tööga. Lapsed saavad lustida batuudil ja liikluslinnakus, juttu vesta ning mängida nii Lõvi Leo kui ka tulerõjekoer Nubluga. Omaette elamust pakub AHHAA teadusteater, kus viiakse mänguliselt läbi katseid ja muud põnevat.
Üritusel osalevad Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Kiirabi, Vanglateenistus, Kaitseliit, Kaitsevägi, Liitlasvägede esindus, Sõjaväepolitsei, Vahipataljoni ajateenijad, Pommigrupp, Politseimuuseum, Läti politsei, Päästeliit, Vabatahtlikud päästjad, Vetelpäästekoerad, Estsar, Punane Rist, Kriisiabi, Beebierror, Naabrivalve, Naiskodukaitse, Gaidid, Skaudid, Milrem Robotics, Droon.ee, Aide.
Perepäev toimub Vändra pargis kell 10-16. Päeva juhib Madis Milling ja üritus on tasuta.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background