Lasteaia Trall remont venib

29/08/2019

Tagasi

Uute laste vastuvõtmine Pärnu lasteaedadesse on häiritud, sest AS Eviko ja Eviko Ehitus OÜ ei jõua lasteaia Trall remondiga õigeks ajaks valmis ja lapsed ei saa majja kolida.
246 last mahutavas Tralli lasteaias vahetati aknaid, uuendati küttesüsteemi, paigaldati ventilatsioon, soojustatakse fassaadi ja katust ning tehakse muid töid, mis on vajalikud hoone energiatõhususe
parandamiseks. Lepingu järgi tuli enamike ruumide sisetööd lõpetada 31. augustiks, et lasteaed saaks 1. septembrist normaalset tööd jätkata. Veerand ruumidest tuleb üle anda 14. septembriks, kogu ehitus 31.
oktoobriks.
Lasteasutuse ruumide kasutamiseks peab terviseamet andma kasutusloa. Seetõttu on raske prognoosida, kas suve algusest kodus või teistes lasteaedades olnud lapsed saavad remonditud ruumidesse kolida ühe-kahe nädala pärast või mõnel muul ajal.
Trallis on 12 rühma. Viis rühma olid suvel Ülejõe, Kadri ja Pillerpalli lasteaias, ülejäänud lapsed kodus.
Eile alustas lasteaed lapsevanemate informeerimist, et esmaspäeval lapsi majja tuua pole võimalik. Linnavalitsus on tegelenud nende laste jaoks kohtade otsimisega, keda koju jätta pole võimalik. Kaks Tralli rühma on valmis enda majja võtma Pillerpalli, kaks rühma Kastani, ühe rühma Tammsaare, ühe rühma Kellukese, ühe rühma Kadri ja ühe rühma Põnnila lasteaed. Lisaks võidakse osa lapsi väiksemates gruppides ajutiselt paigutada nendesse ja teistesse lasteaedadesse.
Reede õhtuks peaks lastevanematel olema selge, kuhu nad lapsed viivad.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background