Pärnu lasteaedades algab suvepuhkus

21/05/2019

Tagasi

Pärnu linna ja osavaldade lasteaiad on suvel puhkuste tõttu kuu aega suletud, kolm kuud on kinni lasteaed Trall, kus algab remont.
Lasteaiad ei sulge uksi korraga, vaid järgemööda. Kollektiivpuhkusi planeerides on arvestatud sellega, et lapsevanemal, kel pole võimalik last koju jätta, oleks võimalik laps viia mõnda teise lasteaeda.
3. juunist 31. augustini on remonttööde tõttu suletud Trall. Remont tehakse tänavu ka Tammsaare lasteaias, kuid seal on lasteaed kinni ainult 1.-31. juulini.
Liblika, Päikesejänku ja Pöialpoisi lasteaias algab kollektiivpuhkus 17. juunil. Pöialpoiss on suletud 16., Liblika lasteaed 17. ja Päikesejänku 19. juulini. Audru lasteaia Vikerkaare majas kestab suvepuhkus 25. juunist 18. juulini.
1.-31. juulini on kollektiivpuhkus Pärnu Kesklinna, Raeküla, Männipargi, Tammsaare ja Ülejõe lasteaias ning Jõõpre, Aruvälja, Lavassaare, Lindi, Paikuse, Seljametsa ja Tõstamaa lasteaias. 12. juulist 11. augustini on suletud Audru lasteaia Männituka maja, 17. juulist 15. augustini Mai ja 17. juulist 19. augustini Kadri lasteaed. Viimasena puhkab Pillerpalli pere, lasteaed on kinni 22. juulist 21. augustini.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background