Lääne prefektuuri Pärnumaa nädalavahetuse info

11/02/2019

Tagasi

Pärnumaal teavitati mitmetest kehalistes väärkohtlemistest ja ka vargusest.
10. veebruaril sai politsei teate, et Põhja-Pärnumaa vallas ründas alkoholi tarvitanud 48-aastane mees oma elukaaslast ja põhjustas sellega talle füüsilist valu. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.
10. veebruaril teatati politseile, et Pärnus ründas 60-aastane mees tuttavat 36-aastast meest ja põhjustas sellega talle füüsilist valu ja kehavigastusi.
10. veebruaril laekus politseile teade, et Pärnus lõi 19-aastane naine ühise alkoholitarvitamise käigus oma elukaaslast. Politsei pidas naise kahtlustatavana kinni.
9. veebruaril sai politsei teate, et Põhja-Pärnumaa vallas ründas 44-aastane mees oma endist elukaaslast ja põhjustas sellega viimasele füüsilist valu.
9. veebruaril teatati politseile, et Pärnus kasutas 38-aastane mees füüsilist vägivalda oma elukaaslase suhtes ja põhjustas sellega füüsilist valu.
8. veebruaril sai politsei teate, et Kilingi-Nõmmel ründas 33-aastane mees oma 35-aastast elukaaslast ning tekitas sellega viimasele tervisekahjustuse.
8. veebruaril teatati politseile, et Tori vallas Nurme külas varastati parklas seisva veoki haagisest kosmeetikat ja sanitaartehnikat. Kahju on täpsustamisel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background