Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

18/10/2019

Tagasi

17. oktoobril kell 10.14 said päästjad väljakutse Lääneranna valda Liustemäe külla. Metsküla sildi juures oli teele kukkunud mitmeharuline saarepuu, mis takistas liiklust ühel sõidusuunal. Päästjad likvideerisid takistuse teelt.

17. oktoobril kell 19.08 teatas mööduja häirekeskusele tulekahjust Pärnu linnas Peerni külas. Päästjate saabumise ajaks põles kahekordne suur talumaja lahtise leegiga ning see hävis tules peaaegu täielikult. Päästjatel õnnestus kaitsta kõrvalhooned süttimis eest. Majas inimesi ei viibinud ning tulekahju tekkepõhjust hetkel teada ei ole. Tulekahjule reageerisid Pärnu, Tõstamaa, Lihula ja Pärnu-Jaagupi kutselised ning Vatla vabatahtlikud päästjad. Tulekahju likvideeriti kell 22.59.

18. oktoobril kell 5.30 teatati häirekeskusele tulekahjust Paikuse alevis Tamme tänaval. Teataja sõnul oli maja katlaruum ja esimene korrus suitsu täis. Päästjad alustasid suitsusukeldusega ning tuvastasid katla kõrvalruumis põleva boileri. Päästjad avasid ehituse konstruktsioone ning likvideerisid põlengu. Maja vajas lisaks ventileerimist. Tulekahju likvideeriti kell 05.47.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background