Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

16/05/2019

Tagasi

15. mail
– Kell 19.20 teatati häirekeskusele tulekahjust Lihulas, Raudtee tänaval. Põles tehase üks ruum mõõtmetega 6 x 8 meetrit. Ruumis olnud sisutus hävis, hoone ise suuremaid kahjustusi ei saanud. Inimesi tulekahju hetkel hoones ei viibinud. Päästjate sõnul võis põleng alguse saada elektriseadme rikkest. Päästeamet tuletab meelde, et töölt või kodust lahkudes ei tohi jätta elektriseadmeid tööle ning töö lõppedes tuleks eemaldada seadmed vooluvõrgust. Põleng likvideeriti kella kaheksaks. Sündmuse lahendamisesse olid kaasatud päästjad Lihula, Haapsalu ja Risti päästekomandodest.

– Kell 22.33 teatati tulekahjust Pärnus Jannseni tänava korrusmajas. Teataja sõnul süttis põlema pesumasin. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud, kuid korter sai suitsu- ja tahmakahjustusi. Korteris puudus suitsuandur. Siinkohal tuletab päästeamet meelde, et suitsuandur igas kodus kohustuslik.

– Kell 22.24 teatati häirekeskusele tulekahjust Pärnus Savi tänaval asuvas jäätmejaamas. Päästjate saabudes põles 15 x 50 meetri suuruse plekist angaari üks osa. Tänu kiirele reageerimisele ei levinud põleng kogu angaari osale. Inimesed õnnetuses vigastada ei saanud, kuid põlengus sai tugevalt kahjustada sees olnud tehnika ning osaliselt hoone seinad ja katus. Sündmuskohal töötasid päästjad Pärnu, Vändra, Häädemeeste ja Kilingi-Nõmme päästekomandodest. Tulekahju kustutati lõplikult kella üheks öösel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background