Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

28/09/2020

Tagasi

26. septembril kell 15.39 teatati häirekeskusele, et Häädemeeste vallas Merekülas põleb roostik. Päästjate saabudes põletasid inimesed tahtlikult kulu ja pilliroogu. Põles 300 ruutmeetrit pilliroogu ning lisaks ka lõke. Päästjad likvideerisid tulekolded ning selgitasid inimestele, et kulu põletamine on Eestis keelatud.

26. septembril kell 19.04 teatati häirekeskusele, et Sindis Ringi tänaval asuvas eluhoones tehti katusetöid ning katuse all olnud saepuru hakkas suitsema. Päästjad avasid katusekonstruktsioone ning kustutasid tulekolde. Tulekahju likvideeriti kell 19.50.

27. septembril kell 21.07 teatati häirekeskusele, et Põhara külas on põlema süttinud viljakuivati, milles kuivatati rapsi. Päästjate saabumisel oli punkris sees hõõgumine. Päästjad alustasid vilja välja laskmist ning punkri veega jahutamist. Õnnetuses hävis 30 tonni rapsi.

27. septembril kell 22.49 said päästjad teate lõkkest Sindi linnas Pärnu maanteel. Põles paar ruutmeetrit kulu ning hoone läheduses põlev diivan. Lisaks oli põlenud hoone aknaraam. Inimesi juures ei olnud. Päästjad likvideerisid põlengu kell 23.18.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background