Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

03/08/2020

Tagasi

31. juulil kell 15.23 said päästjad väljakutse Häädemeeste valda Metsakülla, kus lõkkes põletati erinevat liiki prahti. 6 x 10 meetrise läbimõõduga lõkkes põletati erinevaid keskkonnaohtlikke jäätmeid nagu külmkapid, tulekustutid, elektrijuhtmeid, plastmassi jne. Päästjad kustutasid lõkke ning teavitasid sündmusest Keskkonnainspektsiooni. Päästeamet tuletab meelde, et lõkkes tohib põletada ainult kuiva puitu, oksi, immutamata puitu, kiletamata pappi ja paberit ning muu töötlemata looduslikku materjali. Mööblit, immutatud või värvitud puitu, rehve, plasti või riideid ei tohi lõkkesse visata, kuna nende põletamise korral on tegemist otsese looduse ja inimeste mürgitamisega.

31. juulil kell 21.03 said päästjad väljakutse Pärnu linna Suur-Sepa tänavale, kus kolmekordse kivimaja esimese korruse korteris oli põlema süttinud televiisor. Inimesed pääsesid korterist välja ning päästjad lokaliseerisid põlengu kell 21.08. Tulekahjus sai kannatada televiisor ja selle läheduses asunud mööbel. Korter ja trepikoda ventileeriti ning päästjad vaatasid üle ka naaberkorterid, kuhu suits õnneks levinud ei olnud.

2. augustil kell 6.00 teatati häirekeskusele sõiduauto tulekahjust Põhja-Pärnumaa vallas Ertsma külas. Käivitamisel põlema lahvatanud sõiduk hävis tulekahjus sajaprotsendiliselt. Kuumakahjustusi sai ka kõrval seisnud teine sõiduauto. Inimesed vigastada ei saanud ning lähedal asunud hooned jäid õnneks tulest puutumata. Tulekahju likvideeriti kell 6.18.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background