Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

01/06/2020

Tagasi

29. mail kell 15.33 teatati häirekeskusele tahmapõlengust Pärnu linnas Kerese tänaval. Ühekordses elumajas oli köetud ahju, mille tulemusel süttis korstnasse kogunenud tahm. Päästjad kustutasid põlengu pulberkustutitega ning keelasid elanikel kütmise kuni korstnapühkija visiidini.
30. mail kell 15.27 vajati päästjaid appi Pärnu linnas Oja tänaval, kus neljakorruselise hoone katuselt oli ohtlikult lahti tulnud räästaplekk. Päästjad eemaldasid lahtise plekitüki redelautoga. (Lisatud foto: Pärnu päästekomando)
30. mail kell 16.53 teatati häirekeskusele, et Pärnu linnas Papiniidu silla juures oli kokku jõel kokku põrganud kaks skuutrit. Päästjad aitasid kaldale tuua kannatanud ning pukseerisid kaldale ka jõe keskel olnud katkise skuutri. Õnnetuse hetkel olid kannatanutel seljas päästevestid. Päästeamet paneb jõel liiklejatele südamele, et ka seal kehtivad samasugused liiklemise reeglid kui sõiduteedel. Tähele tuleb panna kaasliiklejaid, hoida piiri kiirusega ning kindlasti kasutada päästeveste.
31. mail kell 15.32 sai häirekeskus teate tulekahjust Põhja-Pärnumaa vallas Maima rabas. Põlengualaks mõõdeti 84 hektarit ning kustutustööd kestavad teist päeva. Hetkel on põlenguala lokaliseeritud ja tuli edasi enam ei liigu.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background