Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

25/03/2019

Tagasi

Päästjad reageerisid möödunud ööpäeval mitmetele liiklusõnnetustele.
22. märtsil kell 16.47 kutsuti päästjad Pärnu linnas Rääma tänaval juhtunud liiklusõnnetusele. Kahe sõiduauto kokkupõrke tõttu oli vajalik likvideerida autodel süttimisoht.
22. märtsil kell 15.17 teatati liiklusõnnetusest Pärnu linnas Tallinna maanteel. Bussi ja sõiduauto kokkupõrke tõttu oli inimene jäänud sõiduautosse kinni ning päästjad vabastasid ta autost hüdraulilisi töövahendeid kasutades. Kannatanu anti kiirabiarstide hoole alla.
24. märtsil kell 16.24 reageerisid päästjad liiklusõnnetusele Häädemeeste vallas Reiu külas. Tegemist oli bussi ja sõiduauto kokkupõrkega. Autos oli 4 inimest, kellest 3 viidi haiglasse. Bussis olnud 45 inimesest keegi vigastada ei saanud. Päästjad likvideerisid süttimisohu ning puhastasid tee liiklusõnnetuse tagajärgedest.
24. märtsil kell 14.13 teatati häirekeskusele maastikutulekahjust Tori vallas Eametsa külas. Inimene põletas suure tuulega ehitusjäätmeid keset kuiva kulu. Päästjad piirasid põlegu kulukustutusluudadega ja 1c joaga. Põleng toimus umbes 50 x 50 meetri suurusel alal. Sündmus lõppes kell 15.04.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background