Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

04/05/2020

Tagasi

30. aprilli õhtul kell 21.33 teatati häirekeskusele Pärnu linnas Uku puiesteel metsa alla tehtud kahest lõkkest ning selle ümber kogunenud kümneliikmelisest seltskonnast. Väiksema, maapinnale tehtud lõkke olid inimesed ära kustutanud, kuid suurem, lõkkeplatsile tehtud lõke veel põles. Inimestele selgitati eriolukorra nõudeid ning paluti lõke kustutada ning kogunemine lõpetada.
01.mail kell 9.20 käisid päästjad kustutamast suurt lõket Pärnu linnas Liiva külas. Mööda sõitnud kiirabi andis teada, et suure lõkke ümber on süttinud põlema ka veidi kulu, mille isik sai iseseisvalt kontrolli alla. Lõke kustutati kell 9.47.
01.mail kell 12.13 said päästjad väljakutse Lääneranna valda Esivere külla, kus põles kulu, kadastik ja noored männid. Teadmata põhjusel süttinud kulupõlengust oli haaratud 2 hektarit, mille päästjad vee ja kululuudadega kustutasid. Sündmus lõpetati kell 13.21.
01.mail kell 18.43 said päästjad teate tulekahjust Pärnu linnas Rääma tänaval, kus põlema oli süttinud vana plekkgaraaž. Lammutusjärgus olev garaaž põles lahtise leegiga ning hävis tules 40% ulatuses. Päästjad likvideerisid tulekahju kell 19.11. Tulekahju tekkepõhjust teada ei ole.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background