Lääne päästekeskuse Pärnumaa operatiivinfo

10/02/2020

Tagasi

8. veebruaril kell 2.29 teatati häirekeskusele liiklusõnnetusest Põhja-Pärnumaa vallas Pärnjõe külas. Sõiduauto oli sõitnud teelt välja vastu puud ning põlema süttinud. Päästjad kustutasid lahtise leegiga põlenud sõiduauto kell 3.20. Inimesed õnnetuses kannatada ei saanud, sündmusega tegeleb edasi politsei.

8. veebruaril kell 13.42 teatati häirekeskusele, et Pärnu linnas Sääse tänaval Estonia termide juures suitseb elektrikapp. Päästjad tulekahju ei tuvastanud, kuid kilbiruumis oli tunda suitsulõhna ning üks juhtmeots oli üle kuumenenud. Kohale kutsuti elektrikud, kes probleemi lahendamisega edasi tegelesid.

10. veebruaril likvideerisid päästjad tormi tagajärgi. Paikuse alevikus kukkus tormi tõttu teele suur kuusk. Puid eemaldati veel Uulu külas Tallinn-Pärnu-Ikla maanteel, Marksa külas, Kõpu külas, Urissaare külas, Pärnu linnas Metsakalmistu bussipeatuse juures, Kilksama külas, Häädemeeste vallas Arumetsa ja Penu külades, Põhja-Pärnumaa vallas Soosalu külas. Suur-Sepa tänaval vajus kuusk elektriliinidele ning ohustas selle all olevat sõiduautot. Elektrikud võtsid liinidest voolu välja ning päästjad tõmbasid auto kuuse alt ära ohutusse kohta. Päästjad eemaldasid puu liinidelt redelauto ning mootorsae abil.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background