Kuni nädala lõuni saab liituda programmiga „Hariduse tulevikutegijad”

18/09/2019

Tagasi

Veel sel nädalal saavad kõikide ülikoolide üliõpilased liituda programmiga „Hariduse tulevikutegijad”. Programm tutvustab noortele tänapäevast õpetajatööd nii Eestis kui ka Hollandis. Kandideerimine on avatud kuni nädala lõpuni, 22. septembrini.
Viie moodulises programmis saavad tudengid lisaks teadmistele tänapäeva õpetajatöö sisust, panna proovile ka oma juhioskused ning tutvuda inspireerivate haridusmaastikul tegutsevate inimestega. Tegevuste käigus külastatakse mitmeid Eesti koole ja tutvutakse ka Hollandi õppeasutustega, et näha, kuidas on mujal maailmas haridustee organiseeritud.
Innove õpetaja ja koolijuhi täienduskoolituskeskuse peaspetsialist Silvia Uus ütles, et programm on mõeldud kõikide erialade bakalaureuse- ja rakenduskõrgharidusõppe teise ja kolmanda kursuse üliõpilastele, kes ei ole õpetajakoolituse tudengid. Programmiga oodatakse liituma julgeid ja avatud noori, kes on valmis kaaluma õpetajaametit kui üht võimalikku karjäärivalikut.
Hariduse tulevikutegijaks kandideerimiseks tuleb saata vabas vormis CV, akadeemiline õiend ja üheminutiline liftikõne teemal „Milline õpetaja oleksin mina tulevikus oma õpilastele?”. Avaldust koos dokumentidega oodatakse aadressile marili.anso@innove.ee hiljemalt 22. septembriks. Programm kestab oktoobrist järgmise aasta veebruarini. Osalejate transpordi-, majutus- ja toitlustuskulud kaetakse programmi poolt.
Rohkem infot leiab Innove kodulehelt: innove.ee/tulevikutegijad
Õpetajaametit tutvustav sihtasutus Innove on Eesti hariduse kompetentsikeskus. Koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga on sihtasutuse eesmärk edendada ühiskonnas õpetajaameti väärtustamise ja atraktiivsuse kasvu. Õpetajaameti väärtustamise ja atraktiivsuse kasvu toetab Euroopa Sotsiaalfond.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background