Kuldne Trio tähistab suure juubelipeoga 45. tegutsemisaastat

16/07/2019

Tagasi

Kuldne Plaat 2019 “panuse eesti muusikasse” tunnustuse pälvinud Kuldne Trio annab 45. Juubeli puhul 3. Augustil Pärnu Vallikäärus suure mälestuskontserdi. Külalistena astuvad üles vanad sõbrad ja lavakaaslased Singer Vinger, ansambel Kala, Ice Dog M jpt.
Õnnitlejate seas astuval lavale peamised lavakaaslased ja kamraadid eesotsas Hardi Volmeriga ansamblist Singer Vinger ja Sepo Seemaniga comebacki tegevast ansamblist Kala. Nostalgia aga siin ei lõpe, sest näha saab mitmeid tuttavaid ja armastatud tegelasi nagu Ice Dog M (Kristjan Jõekalda), Otto-Triin ja Tibu & Jäpe.
Kuulda saab kõiki tuntud hitte Trio ja sõprade esituses. Laulude “Pese mu selga”, “Laip on laip”, “Kes ei tööta, see ei söö!”, “Chiri-Biri-Binn”, “Russkaya Vodka” sõnad on ootuspäraselt rahval meeles. “Meie hõikame lavalt, Kurgid sulle ja rahvas skandeerib vast Raha mulle!” ootab Jüri Vlassov.
1974 aastal alguse saanud Mihkel Smeljanski ja Jüri Vlassovi Kuldne Trio on 45 aasta jooksul on üllitanud lugematul arvul hitte ja lõbustanud rahvast veel rohkemate kontsertidega. Sel aastal tunnustas bändi Eesti Esinejate Liit Kuldse plaadiga panuse eest Eesti muusikasse.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background