Kontserdimajas jääb ära kolm kontserti

12/03/2020

Tagasi

Tervisekaalutlustel jäävad Pärnu kontserdimajas hetkeseisuga ära kolm varem välja kuulutatud kontserti: 14.märts Eesti noorte segakooride konkurss-festival, 20.märts Entel-Tentel. Piletid ostetakse tagasi kuni 17. aprillini ning 25.märts Ans. Dialogos. Piletid ostetakse tagasi kuni 17. aprillini.
Teiste kontsertide kohta soovitatakse vaadata jooksvat infot kontserdimaja facebooki lehelt ja kodulehelt, samuti Piletilevist ja Piletimaailmast.
Piletilevist ostetud e-piletite tasu tagastatakse automaatselt 7 tööpäeva jooksul. Piletilevi müügipunktidest ostetud piletid saab tagastada kõikidesse Piletilevi müügipunktidesse (v. a. Circle-K teenindusjaamades).
Piletimaailmast ostetud e-piletite tagastamiseks palutakse saata oma pilet e-posti aadressile tagasiost@concert.ee koos tagastuse saaja nime ja pangaandmetega. Juhul, kui on paberpiletid soetatud Piletimaailma müügipunktist, palutakse võimalusel saata oma piletist foto e-posti aadressil tagasiost@concert.ee koos tagastuse saaja nime ja pangaandmetega.
Kontserdimaja kassa teostab piletite tagasiostu sularaha eest (E-R 10-17.00)


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background