Kolme Pärnu tänavat hakatakse rekonstrueerima

26/02/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsus valis välja ettevõtted, kes hakkavad Tammsaare puiesteed ning Ankru ja Malmö tänavat rekonstrueerima.
Tammsaare puiestee rekonstrueerimiseks Kooli ja Kanali tänavate vahelisel lõigul tegi kõige soodsama pakkumuse OÜ Viamer Grupp, kelle pakutud hind oli koos käibemaksuga 1 014 021 eurot. Kavas on uuendada sõidutee asfaltkatet ja rajada tänava linnapoolsesse serva kõnnitee.
Riigihanke tingimuste kohaselt tuleb tööd lõpetada hiljemalt 19. juuniks.
Vana-Sauga ja Uus-Sauga tänavat ühendav Ankru tänav on praegu kruusakattega. Soodsaima pakkumise teinud AS TREF Nord paneb sellele 602 610 euro eest asfaltkatte ja ehitab sademeveetorustiku ning rajab 328 666 euro eest Ankru, Kitse ja Vahe tänaval Pärnu Vee tellimusel vee- ja reoveetorustikke. Tööd peavad olema lõppenud 14. augustiks.
Malmö tänava Vee ja Munga tänava vahelist lõiku praegu välja ehitatud ei ole. Kavas on sinna 15. maiks uunikivikattega kõnnitee ehitada, et bussijaama juurest saaks teatrini kõndida. Soodsaima pakkumuse tegi InfraRoad OÜ, kelle pakkumus oli koos käibemaksuga 56 409 eurot.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background