Keskkonnaamet kutsub keskkonnahariduse infopäevadele

28/08/2019

Tagasi

Tänasest kuni oktoobrini toimuvad maakondlikud infopäevad, kus tutvustatakse õpetajatele, kooli- ja huvijuhtidele piirkondlikke võimalusi keskkonnahariduslikeks tegevusteks.
Keskkonnaamet kutsub õppeaasta alguses kooli- ja lasteaiaõpetajaid, haridus- ja huvijuhte tavapärastele kohtumistele looduskeskuste esindajatega ning teiste keskkonnahariduslike tegevuste pakkujatega. Infopäevad saavad alguse täna Rakveres toimuval Lääne-Viru hariduse päeval ja kestavad erinevates maakondades kogu septembrikuu.
Infopäevad toimuvad erinevates kohtades ja erineva päevakavaga, kuid igal pool saab silmast silma kohtuda looduskeskuste esindajate ning teiste keskkonnahariduslike tegevuste pakkujatega. Lisaks teeb Keskkonnaministeeriumi keskkonnateadlikkuse nõunik ja Tallinna Ülikooli teadur Liisa Puusepp ettekande koosõppimise ja -õpetamise väljakutsetest keskkonnahariduses. Tutvustatakse keskkonnahariduse ja -teadlikkuse tegevuskava olulisemaid punkte, haridusasutuste enesehindamise mudelit Rohepeegel ja palju muud asjakohast.
Infopäevadel osalemiseks tuleb eelnevalt registreeruda vastava maakonna kontaktisiku kaudu.  Pärnumaa infopäev toimub 5.septembril kell 13-17 Akadeemia 2 II korruse saalis.

 


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background