Kampaaniaga õhutatakse pärnakaid rohkem liikuma

10/09/2019

Tagasi

Pärnu linnavalitsuse eestvedamisel ja koostöös Pärnu Kahe Silla klubiga käivitub kahenädalane liikumis- ja spordiüritus “Liigume Pärnus”, millest saavad osa võtta nii (tervise)sportlased kui ka need, kes ei ole üldse harjunud regulaarselt liikuma.
Algatusega oodatakse ühinema ka ratastoolis liikujaid.
14.- 30. septembrini kestva ettevõtmise eesmärk on julgustada inimesi liikuma – nii neid, kes on erinevatel põhjustel suurtest rahvaspordiüritustest kõrvale jäänud kui ka neid, kes on seni vaid mõelnud jõukohasele kehalisele aktiivsusele tegevusele, ent ei ole alustamiseks leidnud piisavalt motivatsiooni.
Algatuse “Liigume Pärnus” mõte ei ole niivõrd läbitud kilomeetrite mõõtmises ega võistlemises, vaid oluline on eeskätt inimeste liikumise sagedus: mida tihedamini käia, joosta või sõita, seda parem tulemus.
Sportlik mõõduvõtt toimub virtuaalses formaadis, mis võimaldab osalejail liikuda endale sobival ajal ja täpselt nii palju, kui inimene seda ise soovib ja saab.
Ka liikumise viis on iga osaleja vaba valik – võib lihtsalt käia või joosta või siis keppidega kõndida, sõita jalgrattal, rulluiskudel või läbida vahemaid ratastoolis. Lubatud on ka erinevate liikumisviiside kombineerimine.
Oma liikumise tõestamiseks tuleb Kahe Silla klubi veebilehe kaudu saata liikumisäpi (Endomondo) väljavõte või aktiivsusmonitori ekraanipilt.
Aktiivseid liikujaid premeeritakse auhindadega, milleks on spaa kinkekaardid ning “Liigume Pärnus” teemalised T-särgid ja joogipudelid.
Pärast 30. septembrit saab iga osaleja omanimelise diplomi ja aktiivsemad liikujad on palutud tunnustusüritusele.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background