Giidituurid kutsuvad avastama suvepealinna võlusid

29/06/2020

Tagasi

Pärnu linna külalistel on igal juulikuu laupäeval võimalus osaleda eestikeelsetel suvepealinna tutvustavatel linnatuuridel „Trust me! I’m a local“.
Pärnakast giidi juhendamisel mööda kuurortlinna tänavaid ja nurgataguseid kulgevatel jalgrattaretkedel saab avastada Pärnu salajasi ja ägedaid paiku, mis on teada ainult kohalikule ning mida turistid ei pruugi omal käel üles leida. Giidituurid on suurepärane võimalus kogeda suvepealinna värvikat hingeelu läbi kohalike silmade ning kuna iga tuur on omanäoline ja kordumatu, tasub osaleda neil kõigil.
Tasuta tuurid stardivad laupäeviti vanalinnast Pärnu külastuskeskuse (Uus 4) juurest kell 18 ja kestavad kaks tundi. Ekskursioonile tulijail palutakse võtta kaasa jalgratas ja uudishimu. Lisainformatsiooni tuuride kohta leiab lehelt visitparnu.com<https://visitparnu.com/objekt/kohaliku-giidiga-tuurid-trust-me-im-a-local/>.
Tänavusuvised Pärnu võlusid avavad giidituurid on jätk mullustele ingliskeelsetele linnaekskursioonidele „Trust me! I’m a local“, mis olid suunatud pigem väliskülalistele.

Giidituure viivad läbi: Barbara Lehtna, Kati Vaas, Eerik Hannus ja Mikk Pärg.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background