Ettevõtjatele räägitakse digitaliseerimisest ja tuleviku energeetikast

01/10/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsus kutsub Pärnu(maa) ettevõtjaid pärast suvist vahepausi taas kokkusaamisele. Kui kevadel kohtuti eriolukorra tõttu virtuaalselt, siis sel korral toimub ettevõtjate ümarlaud Pärnu keskraamatukogu suures saalis.
Teisipäeval, 6. oktoobril kell 15 toimuval ümarlaual tulevad Pärnu linnavalitsuse ettevõtluse spetsialisti Toomas Toodu sõnul ettekandele kaks põnevat ja ettevõtjale vajalikku teemat.
Digitaliseerimise meetmetest tuleb pärnakatele rääkima Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) toetuste keskuse ettevõtlustoetuse valdkonna juht Maria Värton.
Digitaliseerimine on Toodu ütlust mööda täna aktuaalsem ja olulisem tegevus kui kunagi varem.
Oma kogemusi EAS-i pakutavate meetmete rakendamisel jagab osaühingu PlasmaPro juhatuse liige Tiit Talvaru.
Plasma-, laser- ja gaasilõikust ning metallidetailide painutust ja lihvimist pakkuv Pärnu tööstusettevõte on teinud koostööd erinevate organisatsioonidega ning julgustab aktiivsele koostööle teisigi.
Ümarlaual astub üles ka Fortum Eesti AS juhatuse liige Margo Külaots, kelle ettekanne keskendub energeetika tulevikule ja targale tarbimisele.
Energeetika ja tarbimine on Toodu hinnangul teemad, mille tähtsust on võimatu ülehinnata.
Ettekannetele järgneb vabas vormis arutelu.
Pärnu keskraamatukogu suur saal mahutab sadakond inimest, ent terviseriskide maandamiseks on ettevõtjate ümarlaual osalejate arv piiratud.
Huvilistel tuleb end üritusele registreerida, seda saab teha Fienta keskkonnas https://fienta.com/et/parnumaa-ettevotjate-umarlaud.
Pärnu ettevõtjate oktoobrikuine ümarlaud kuulub üle-eestilise ettevõtlusnädala Pärnu programmi.
Ümarlauda korraldab Pärnu linnavalitsus ning see on kõigile tasuta.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background