Ettevõtjad saavad tellida Pärnu ettevõtlus-või turismialast uudiskirja

29/01/2020

Tagasi

Pärnu linnavalitsuse arenguteenistus hakkab koostama ja edastama uudiskirju, mis on mõeldud kohalikele ettevõtjatele ja turismisektorile.
Uudiskirju on kaks: üks on keskendunud ettevõtlusteemadele, ja teine kajastab turismivaldkonnaga seotud uudiseid. Huvi valdkonnauudiseid kajastava uudiskirjade loomise vastu tuli kohalikelt ettevõtjatelt.
Pärnu linnavalitsuse arenguteenistuse juhataja Anneli Lepa sõnul on mõlema infokirja mõte koondada Pärnu piirkonnas tegutsevate ettevõtjate jaoks vajalik teave ja uudised ühte kohta kokku, et tekitada ühine infoväli ja kontaktvõrgustik.
Turismiteemalisest uudiskirjast saab näiteks teada, milliseid koolitusi, seminare või võimalusi pakuvad turismivallas tegutsejale Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus ja Sihtasutus Pärnumaa Arenduskeskus ning mitmed teised turismisektoriga seotud organisatsioonid, kojad või ühendused, kes oma tegemistest ja võimalustest linna arenguteenistusele teada on andnud. Uudiskirjast saab lugeda turismiuuringute ja -analüüside ülevaateid, sealt leiab värsket statistikat, teavet turismisündmuste ning olulisemate töös olevate planeeringute kohta Pärnus, mis puudutavad või mõjutavad kohalikku turismielu.
Ühine infoväli tekib uudiskirja näol ka Pärnu ettevõtjatele, kes saavad ettevõtlusvaldkonda puudutavad teemad omale mugavalt e-postkasti tellida. Ettevõtjatele mõeldud koolitused, toetused, meetmed ja avaliku sektori pakutavad teenused kohalikele ettevõtjatele on ühed paljudest teemadest, mida uudiskirjast leiab.
Mõlema uudiskirja puhul saab tellija määrata valikust need teemad, mis teda enam köidavad ja mille kohta soovib uudiskirjast lugeda.
Esialgu ilmuvad mõlemad uudiskirjad korra kuus.
Uudiskirja listiga saab liituda https://parnu.us4.list-manage.com/subscribe?u=4acf5a6c41b8899c26fdb52c6&id=5c9cda1467


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background