Endla Teatris esietendub „Me armastame ja ei tea midagi“

25/01/2019

Tagasi

26. jaanuaril esietendub Endla Teatri Küünis Moritz Rinke stseenid kahest abielust „Me armastame ja ei tea midagi“, kus laval on Endla näitlejad Ago Anderson ja Sten Karpov koos külalisnäitlejate Elina Reinoldi ja Külli Reinumägiga. Tegemist on Saksamaal populaarse autori esmajõudmisega Eesti lavale. Näidendit „Me armastame ja ei tea midagi“ on lavastatud rohkem kui kolmekümnes saksakeelses teatris ning tõlgitud ka mitmetesse teistesse keeltesse.
Ajutise korterivahetuse käigus kohtuvad kaks paari – Hannah ja Sebastian ning Roman ja Magdalena. Edukas karjäärinaine Hannah peab mõneks kuuks Zürichisse kolima, et sealsetele stressis pankuritele hingamiskursusi korraldada. Tema sõber Sebastian, tundliku hinge ja mitte eriti eduka kirjanikukarjääriga kultuuriajaloolane läheb temaga kaasa. Nende korterisse kolivad selleks ajaks IT-karjääri tegev Roman ja tema naine Magdalena, kes lisaks paari koduse elu korraldamisele töötab loomade füsioterapeudina.
Lihtsast võtmete üleandmisest saab kiirelt absurdseid mõõtmeid võttev humoorikas draama, milles löövad lõõmama pikalt välise pinna all hõõgunud suhtekriisid ning põrkuvad nelja inimese maailmavaated ja elueesmärgid.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background