Endla Teater lõpetab hooaja piknikuga

24/05/2019

Tagasi

Endla Teatri 108. hooaeg lõpeb 25. mail kell 12.00-15.00, kui toimub piknik Endla Teatriga. Teatri taga ootavad kõiki huvilisi lauad ja pingid, kuhu saab tulla kas oma piknikukorviga või -korvita ja osta head süüa-juua kohapealt. Piknikul on esinejad, piletiüllatused, põnevad tegevused nii lastele kui täiskasvanutele.
Eestikeelset muusikat esitavad Marek Sadam ja Martin Trudnikov ning üles astub „Ihu paradiisi“ meeskoor. Päevajuht on Meelis Sarv.
Toitu pakuvad Teatrikohvik, teatritöötajad, erinevad Eesti juustutootjad ning Pärnu kohaliku toidu pakkujad. Johtuvalt uue suvelavastuse „Ihu paradiis“ toimumiskohast, milleks on Pärnu esimene vannimaja, on üritusel ka Eesti looduskosmeetikatootjad, ravimuda pakkujad ning Estonia Resort Hotel & Spa.
Jätkub ka „Ihu paradiisi“ teemaline roosa vanni piletimäng, toimuvad meeleolukad viktoriinid, loosid ning mängud nii väikestele kui suurtele. Pärnu Postimees viib läbi toreda mälumängu ning noortele pakub meelelahutust Pärnu Noorte Vabaajakeskus.
Teatrisõpru rõõmustab soodushindadega Endla kassa ning tasuta teatriekskursioone viib läbi teatrijuht Roland Leesment. Piknikule toob värvi Endla kostüümilaenutus, uusi oskusi Maarja-Magdaleena Gild ning avatud on ka raamatuvahetus.
Üritus on tasuta ning halva ilma korral toimub piknik teatri fuajees.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background