Elisa avab pop-up välikontori Pärnus Sunseti terrassil

08/08/2019

Tagasi

Homme kell 10-15 on kõigil huvilistel võimalus tööd teha värskes õhus asuvas pop-up välikontoris. Välikontor on kõigile külastajatele tasuta.
Välikontor on tavapärase kontori pop-up versioon, mis toimub vabas õhus ja annab võimaluse suviste ilmade nautimiseks veeta tööpäev tavapärasest rutiinsest tööpäevast erinevas keskkonnas.
Elisa personali valdkonna juhi Kaija Teemägi sõnul toimub välikontor esimest korda ka pealinnast väljaspool. Sunseti terrassile üles seatud pop-up kontoris on olemas kõik tööks vajalik – tasuta kiire mobiilne internet, istumiskohad, päikesevari, nutiseadmete laadimisvõimalus ja värske kohv. Teemägi lisas, et väljas töötama on oodatud kõik, võib tulla üksi või kogu tiimiga, pidada kliendikoosolekut või ajurünnakut. Ta rõhutas, et kindlasti ei ole kaugtöökontor vaba reede kalendris ning kutsus üles kõiki veetma produktiivset ja asjalikku tööpäeva.
Lisainformatsiooni leiab ürituse Facebooki lehel. Halva ilma korral toimub kontor Sunseti siseterrassil, jälgi infot Facebookis.
Pop-up välikontorid toimuvad sel aastal Tallinnas, Pärnus ja Tartus.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background