Elektrilevi interneti võrgus hakkab interneti ja teleteenust pakkuma 12 erinevat operaatorit

10/06/2019

Tagasi

Elektrilevi on kokkuleppe sõlminud 12 erineva sideteenuste operaatoriga, kes hakkavad interneti ja teleteenust pakkuma Elektrilevile kuuluvas avatud kiire interneti võrgus. Igas piirkonnas hakkab teenust pakkuma vähemalt kaks, mõnedes piirkondades ka kuni kuus erinevat operaatorit.
Elektrilevi kiire interneti võrguga ühinenud operaatorid saavad ise otsustada, millistes piirkondades nad oma teenust pakkuma hakkavad. Piirkondades, kus sel aastal algab kiire interneti võrgu ehitus, on erinevaid teenusepakkujaid keskmiselt kaks kuni kuus. Täpsema ülevaate operaatoritest, kes konkreetsetes piirkondades teenust pakkuma hakkavad, leiab Elektrilevi kiire interneti kodulehelt.<https://www.elektrilevi.ee/kiireinternet#kkk>
Esimestes piirkondades alustab Elektrilevi kiire interneti võrgu ehitusega juuni teises pooles.
Viie aasta jooksul soovib Elektrilevi kiire interneti võrgu ehitada 200 000 kodu või ettevõtteni, kus täna puudub kvaliteetne internetiühendus.
Elektrilevi on suurim võrguettevõte Eestis, hallates ligikaudu 60 000 kilomeetrit elektriliine ja 24 000 alajaama ning ehitab tervet Eestit katvat kiire interneti võrku. Lisaks haldab Elektrilevi tänavavalgustusvõrku Tallinnas ja Tartus ning on arendamas kaasaegset elektriautode laadimisvõrgustikku.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background