Elektrilevi avas kiire interneti võrguga liitumisvõimaluse

30/07/2019

Tagasi

Võrguettevõte Elektrilevi avas kiire interneti võrguga liitumise esimestes piirkondades, teavitades juulikuus sellest võimalusest 4600 majapidamist. Klientidele on kõige kasulikum liituda esimese kolme kuu jooksul, sest siis on liitumishind soodsaim.
Liitumine on avatud Ahjal (Põlvamaa), Alajõel (Ida-Virumaa), Hingus (Harjumaa), Jõesuus (Harjumaa), Jõeveeres (Põlvamaa), Kaasikul (Harjumaa), Kasepääl (Jõgevamaa), Kibunas (Harjumaa), Kirumpääl (Võrumaa), Kolkjas (Tartumaa), Kõrvekülas (Tartumaa), Kärsal (Põlvamaa), Kükital (Jõgevamaa), Laitses (Harjumaa), Leevis (Põlvamaa), Maarja-Magdaleenas (Tartumaa), Missos (Võrumaa), Mustlas (Viljandimaa), Mähmas (Viljandimaa), Rajas (Jõgevamaa), Suurupis (Harjumaa), Tihedal (Jõgevamaa), Tinnikurus (Viljandimaa), Tsirguliinas (Valgamaa) Vansis (Harjumaa), Vasknarvas (Ida-Virumaa) ja Võrumõisas (Võrumaa).
Elektrilevi teavitab kõiki majapidamisi liitumisvõimalusest personaalse kirjaga, nii tavaposti kui andmete olemasolul ka e-posti teel. Klienti informeeritakse ka operaatoritest, kes avatud võrgus internetiteenust pakkuma hakkavad ja kelle seast klient endale sobivaima valida saab. Kokku on Elektrilevi võrgus valmis teenust pakkuma 12 erinevat sideoperaatorit.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background