Eestis toimuvad Euroopa jahilaskespordi meistrivõistlused

17/06/2019

Tagasi

28‒30. juunil korraldab Eesti Jahispordi Liit (EJSL) Männiku jahilasketiirus ja Kaitseliidu Männiku lasketiirus Euroopa meistrivõistlused kombineeritud jahipraktilises laskmises.
Eesti Jahispordi Liidu juhatus otsustas pärast Eesti meistrivõistlusi määrata ka Eesti koondise esindajad, kes meistritiitli nimel võistlema hakkavad.
Eesti meeskonda pääsesid Tauno Tamm, Tauri Tamm, Rivo Poltimäe, Igor Homin, Kristo Lipp ja Kalvi Viidas. Võistlustulle on oodata kokku u 200 jahilaskurit 15 riigist. Euroopa meistrivõistlused toimuvad kolmel päeval ning lasketiirud on avatud ka huvilistele ja pealtvaatajatele. Viimati võõrustati Euroopa jahilaskureid Eestis 2012. aastal, mil Euroopa parimatele samuti meistritiitlid kaela riputati.
Eesti Jahispordi Liit on spordiorganisatsioon, mis kuulub rahvusvahelisse laskeorganisatsiooni  FITASC ning tegeleb ja arendab Eesti jahislaskmist kui spordiala hõlmates erinevaid jahipraktilisi laskeharjutusi (v.a olümpiaalad kaar- ja kaevikrada) ning korraldab ja osaleb erinevatel võistlustel. Liidu peamine eesmärk on jahilaskespordi arendamise, sportliku taseme tõstmise ja sportimiseks soodsate tingimuste loomise kaudu jahilaskespordi kandepinna laiendamine ning sportlike eluviiside propageerimine Eestis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background