Eesti terviseradadel algas #rajavallutaja väljakutse

02/05/2019

Tagasi

Üle Eesti terviseradadel algas väljakutse #rajavallutaja, mille raames kutsutakse kõiki õue liikuma. Eestis on üle saja kodulähedase terviseraja, kus ei ole liikmemaksu ega hapnikupuudust ning mis ootavad liikumishuvilisi kogu aeg. Rajavallutaja kestab terve maikuu, kuu esimene pool keskendub jooksmisele ja kõnnile ning teine pool jalgrattasõidule.
Sihtasutuse Eesti Terviserajad juhi Alo Lõokese sõnul on #rajavallutaja eesmärk kutsuda inimesi loodusesse värske õhu kätte liikuma sõltumata vanusest, liikumisviisist ja tempost.
Rajavallutaja väljakutse on jagatud kaheks osaks: 1.-15.05 jooks/kõnd  ja 17.-31. mai jalgratta sõidud. Rajavallutajaid premeeritakse värske õhu, rõõmsa tuju ja hea tervisega ning loosimisele läheb sportlikke auhindu.
Infot #rajavallutaja tegevuste kohta saab facebooki lehelt https://www.facebook.com/terviserajad/. Lähima liikumisraja leiab www.terviserajad.ee
SA Eesti Terviserajad on asutatud 2005. aastal Merko Ehitus, Swedbank ja Eesti Energia AS-ide poolt. Eesmärgiks on kindlustada enamikule Eestimaa elanikkonnast terviseradade võrgustiku kättesaadavus aastaringseks ja tasuta liikumisharrastuseks. Hetkel on Eestis üle 100 terviseraja ja 72 siseterviserada.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background