Eesti kunstnike teosed aitavad toetada Eesti sünnitusmajasid

13/01/2020

Tagasi

Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond algatas kampaania “Kunst aitab alustada elu”, mille eesmärk on toetada kunstnike teoste müügiga beebide turvalist sündimist ja sünnitusmajasid üle Eesti. Kampaania raames annetasid heategevuseks oma teoseid kümme Eesti kunstnikku.
Kampaaniat toetasid oma töödega mitmed erinevad kunstnikud, nende seas Madis Ots, Catherine Zarip, Elina Kasesalu, AW stuff, Anu Samarüütel, Pöial on jala Alaska, Kaspar Tamsalu, Marju Tammik, Britt Samoson ja Epp Maria Kokamägi. Nendest kunstnikest on rohkem kui ühe teose kampaaniasse annetanud Epp Maria Kokamägi, Madis Ots, Elina Kasesalu ja Catherine Zarip.
Kõikidel huvilistel on veel võimalus Eesti kunstnike teosed soetada ja seeläbi Eesti sünnitusmajade tegevust toetada. Oma annetuse saab teha kampaania koduleheküljel: https://kunstaitabalustadaelu.voog.com.
Eestimaa Sünnitusmajade Toetusfond on heategevusfond, mille peamine eesmärk on toetada sünnitusosakondi üle Eesti neile vajalike innovaatiliste aparaatide soetamisel ning personali koolitamisel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background