Eesti ettevõtted valiti Euroopa keskkonnasõbralike äride paremikku

30/06/2020

Tagasi

Euroopa keskkonnasõbraliku ettevõtte hindamiskomisjon valis kolm Eesti ettevõtet 16 parema hulka. Võitjad selgitatakse välja novembris.
Eesti ettevõtete seast valiti parimate hulka keskkonnajuhtimise valdkonnas AS Estanc, keskkonnasõbraliku toote või teenuse valdkonnas Roofit Solar Energy OÜ ning rahvusvahelise koostöö valdkonnas Reverse Resources. Eestlased paistsid silma 94 esitatud ettevõtte seast üle Euroopa. Kokku valiti välja 16 finalisti 9-st erinevast riigist.
Keskkonnaministeerium korraldab igal aastal konkursi, kus selgitatakse välja Eesti kõige keskkonnasõbralikumad ettevõtted ning iga kahe aasta tagant esitatakse parimad ettevõtted ka Euroopa ettevõtlusauhindade konkursile.
Sel korral oli Eestist võistlustules keskkonnajuhtimise valdkonnas Estanc AS, toote või teenuse valdkonnas Roofit Solar Energy OÜ, UpSteam OÜ, Lindström OÜ ja Eesti Pandipakend OÜ, protsessi valdkonnas Estonian Cell AS ja Ensto Ensek AS, äri ja rahvusvahelise koostöö edendamise valdkonnas AusDesign OÜ ja Reverse Resources. Äri ja elurikkuse edendamise valdkonnas kandideeris auhinnale Tammejuure Mahetalu.
Euroopa keskkonnakonkurssi on korraldatud alates 1987. aastast ning too toimub iga kahe aasta tagant. Konkursiga tunnustatakse neid ettevõtteid Euroopas, kes muudavad keskkonnaprobleemid majanduslikeks võimalusteks ning kelle jaoks on keskkonna heaoluga arvestamine ainus võimalus jätkusuutlikuks ärimudeliks.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background