Eesti driftässad jahivad Pärnus Baltikumi meistritiitleid

04/06/2019

Tagasi

Eesti driftiässad jahivad sel nädalavahetusel Pärnus Baltikumi meistrivõistluste kolmikvõtu.

Sel reedel ja laupäeval toimub Auto24 ringil Balti drifti meistrivõistluste teine etapp “Summe Baltic drift championship 2019”, mille raames selgitatakse välja ka Eesti, Läti ja Leedu meistrid.

Viimati tegid Eesti driftijad Ao Vaida, Mihkel Norman Tults ja Oliver Randalu ajalugu Riias toimunud Balti driftiliiga avavõistlusel “Baltic
Drift Opening 2019” tuues koju kolmikvõidu 122 sportlase seas. Eesti driftiässad võitsid ülekaalukalt nii lätlasi, kes tavaliselt kodurajal väga tugevalt esinevad, kui ka väga häid sõite teinud leedukaid.
Viimased kolm aastat ei ole rohkelt avariisid põhjustanud Auto24ringil driftivõistlusi toimunud. Tänavu on rajal mitmeid muutusi, mis pakuvad adrenaliinirohkeid elamusi nii sõitjatele kui pealtvaatajatele. Pro-am klassi sõitjad sisenevad rajale kiirusega 100 km/h, pro klassi driftijate kiirus võib raja keskel küündida lausa 170 km/h.
Võistlustulle läheb tiitlit kaitsma kahekordne Eesti ja Põhja-Euroopa meister Mihkel Norman Tults, kes tegi Kehalas tehnilise rikke tõttu
avarii ning ei suutnud enam autot finaaliks tippvormi saada.  Nüüd on aga võistlusauto murekohad üle käidud ning auto taas võistlusvalmis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background