Coop Pank avas Pärnus oma töötajatele suvekontori

21/07/2020

Tagasi

Coop Pank avas Pärnus oma töötajatele kaugtöö tegemiseks suvekontori, mida saavad kasutada kõik panga töötajad, kes soovivad suvepealinnas aega veeta.
„Suvekontor on loodud neile Coop Panga töötajatele, kes juulikuus ei puhka, kuid soovivad siiski suvepealinna melust osa saada,“ lausus panga personalijuht Janika Valliste. Pank soovitab kõigil, kel töö seda võimaldab, broneerida endale päevaks või mitmeks töölaud Pärnu suvekontoris.
Augustis hakkab pank oma töötajatele pakkuma kaugtöö võimalusi ka Tartus. Coop Panga kaugtöökohad asuvad mõlemas linnas samas majas, kus on ka klientidele mõeldud pangakontorid, Pärnus Pikk tänav 11 ja Tartus Ülikooli 4.
Kuigi hetkel nimetatakse Pärnu ja Tartu kaugtöö võimalusi suvekontoriteks, saavad panga töötajad neis linnades kaugtöökohti kasutama hakata aastaringselt.
Coop Panga peakontor asub Tallinnas Narva maanteel, kus töötab suurem osa panga ligi 300-st töötajast. Coop Pank on Eesti kapitalil põhinev pank, mis on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background