Aloha Kite Challenge surfi- ja rannafestival Armada toetab taas Pärnu merepäästjaid

05/07/2018

Tagasi

Pärnus toimuv surfi- ja rannafestival Aloha Kite Challenge Armada toetab juba kolmandat korda Pärnu vabatahtlikke merepäästjaid. Iga laupäeval kl 16.00 Pärnu rannas õhku tõstetud lohe eest annetab Saarineni Maja Pärnu Lahe Merepääste Seltsile 5 €. Kel lohet kaasas pole, saab toetusaktsioonis osaleda niisama, seistes rannaliivale moodustatavas suures toetusringis – eelmisel aastal jäi see ring droonifotole südamekujulisena.
Armadal on avatud hulk tasuta õpitubasid, kus saab proovida lohesurfi, purjelauda, SUP-i, kajakisõitu, skimboardi ja FatBike. Kõiki nimetatud spordivahendeid saab kas iseseisvalt või koos juhendajaga harrastamiseks rentida ka väljaspool õpitubasid. Tegutseb ka Surfiturg, kus saab osta-müüa kasutatud surfivarustust.
Toimuma saavad mitmed võistlused, millest võivad osa võtta nii algajad kui tegijad. Kui tuul võimaldab, toimub läbi mõlema päeva kestev lohesurfajate omavaheline mõõduvõtt Big Air, mille eesmärgiks on teha surfilohega kõige kõrgem ja pikem õhulend. Hüpete kõrgust ja kestust mõõdetakse vastavate digitaalsete seadmete abil. Kõigile
osalejatele on avatud SUP-laua võistlus.
Festivali muusikalise osa põhisuuna kujundavad sel suvel trummid ja teised rütmipillid.
Festivali kontserdid, õpitoad ning beach-party on osalejatele tasuta. Aloha Kite Challenge Armada 2018 täieliku kava leiab aadressilt aloha.ee või FB Aloha lehelt.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background