14. juulil toimub II Pärnu Jõe Triatlon.

05/07/2018

Tagasi

Pärnu Kesklinna silla ümbrus, nii jões kui maal, lööb 14. juulil käesoleval aastal elu kihama, sest toimub II Pärnu Jõe Triatlon. Kohale on oodata pea 300 triatleeti Eestist ja mujaltki, sest tegemist on ühtlasi Eesti triatloni karikasarja III etapiga. Pärnu Jõe Triatloni kavas on kolm etappi: peadistantsiks on klassikaline triatloni sprint, mille raames ujutakse 750m, sõidetakse 20km rattaga ja joostakse 5km; lühike e. nö. ka rahvatriatloni distants, kus vaja ujuda 375m, rattaga sõita 10km ja joosta 2,5km ning oma võistlus ja oma distants on ka lastele, kus ujuda 150m, ratta sõita 4km ja joosta 1km.
Kogu võistluste keskus on koondunud Pärnu Kesklinna silla juurde Suur-Jõekalda tänavale, kus on Kesklinna sillast üles voolu Pärnu jõkke jäävad ujumistrassid ja kalda-parklas ning tänaval on vahetusala, allavoolu poolel, vastselt rajatud kergliiklustee ääres haljasalal, on võistluskeskus ja finiš koos finišialaga. Rattasõit toimub Rääma tänaval 10km pikkusel ringil, jooks kaunil Kahe Silla paremal kallasrajal.
Võistlus on väga hästi jälgitav ka pealtvaatajatele jõe kallastelt, Kesklinna sillalt ja tänavate ääres.
Autoga liiklejad peavad 14. juulil arvestama sellega, et on Rääma tänav ja Oja tänava Papiniidu silla poolne ots on liiklemiseks suletud ning kastuda tuleb paralleeltänavaid, ka Kahe Silla paremal kallarajal tuleb arvestada võistlus-jooksjatega.
Vabatahtlikke oodatakse sündmuse korraldamisel abistama


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background